Izbori za tijela županijskih organizacija i Grad Zagreb

    Marina Radivoj | 092 247 5957 | marina.radivoj1405@gmail.com

    Dragica Vratarić | 091 242 2510 | dragicavrataric@gmail.com

    Robert Bakota | 099 733 5154 | robert.bakota1@zg.t-com.hr

    Marina Žalac | 098 906 6496 | mzalac100@gmail.com

    Ivan Lešković | 099 264 8700 | ivan.leskovic@yahoo.com

    Alena Gruić | 098 167 3606 | alenagruic@gmail.com

    Objedinjeni kontakt: e-mail: zagrebacka@sdp.hr, telefon: 01/4550 629, fax: 01/4557 774

    Nenad Strizrep, za predsjednika

    Tomislav Šapić, za potpredsjednika

    Robert Čukoić, za člana

    Vesna Bičak Dananić, za članicu

    Ana Fabijančić, za članicu

    Antonio Lisičak, za člana

    Goran Pecko, za člana

    Marijan Fila, 098/948-9272, predsjednica

    Nenad Nekvapil, 098/455-048, potpredsjednik

    Tatjana Grđan, 099/733-3317, članica

    Domagoj Spačil, 099/410-0494, član

    Nikola Hrlić, 098/226-269, član

    Slavko Đurđević, 098/521 -233, član

    Veronika Pilat, 099/731-3571, članica

    Email: zo.izbori.bbz@sdp.hr

    Anita Aračić Pačić – predsjednica – 091 762 9273

    Hrvoje Pehar – predsjednik

    Davor Cibula – član

    Danijela Bošnjak Mulac – članica

    Marina Zirdum – članica

    Goran Ivanović – član

    Dragutin Gojković – član

    Roni Mladinić – predsjednik

    Mujica Zijadić – potpredsjednica

    Mišo Krstičević – član

    Dragana Đuric – član

    Dragiša Barčot – član

    Jele Vukotić – član

    Naida Bijedić – tajnica

    Igor Belas, predsjednik | 091/444-52-43 | ibelasb@gmail.com

    Krešimir Vedo, potpredsjednica | 091/254-69-15 | kresimir.vedo@pu.t-com.hr

    Veljko Grković, član | 095/869-33-54 | pazin@sdp.hr

    Goran Subotić, član | 098/909-01-12 | goran.subotic1977@gmail.com

    Tomislav Novak, član | 095/864-95-65 | novakodrom@gmail.com

    Alka Starac, član | 091/153-96-66 | alka.starac46@gmail.com

    Ljiljana Miloš, član | 098/440-203 | ljiljana.milos@sdp.hr

    Želimir Vukobratović – predsjednik

    Ivana Ledinski Cvetković – predsjednica

    Kristina Črček – članica

    Zoran Gošek – član

    Marijan Panić – član

    Tajana Broz – predsjednica

    Vanja Vidiček – potpredsjednica, 099 2572596; vanja.vidicek@gmail.com;

    Branko Čičko – član, 098 9480017; branko.cicko@kr.t-com.hr;

    Vinko Bajzek – član, 098 1847954; vinko.bajzek@gmail.com;

    Dunja Podjaveršek – članica, 091 5327388; dunja.podjaversek@gmail.com;

    Ana Vorih – članica, 091 221 0600; ana.vorih@sdp.hr.

    Krešo Blažević, predsjednik -tel. 098450426

    Nikola Pećina, potpredsjednik – tel. 0996172362

    Nikola Kmezić, član – tel. 0915654388

    Toni Dujmović, član – tel.0954000000

    Roža Poznanović, tajnica – tel. 0994270731

    Ivan Lončar, član – tel. 0912781275

    Lidija Pemper, članica – tel. 098349100

    Predsjednica – Josipa Carović Dolenčić, 091 5176545, jcarovic@gmail.com

    Potpredsjednik – Željko Kofjač, 098 597603, zkofjac@net.hr

    Članica – Tamara Cmrečnjak, 098 562603, tamaracmrecnjak@gmail.com

    Član – Marko Hlišć, 099 3408640, marko.hlisc@gmail.com

    Član – Zvonko Golub, 091 9752940

    Član – Stanko Ivanović, 098 242585, as.ivanovic@ck.htnet.hr

    Članica – Ivona Cvetko (tajnica), 091 455 9322, medjimurska@sdp.hr

    Dejan Šovagović – predsjednik (098 983 06 10, dejan.sovagovic@os.t-com.hr)

    Mirta Vlahović – potpredsjednica (091 548 5872, mirta.vlahovic@gmail.com)

    Nevenka Redžep – članica (098 572 950, nevenka.redzep@os.t-com.hr)

    Danko Kočiš – član (098878648, dkocis@gmail.com)

    Jasmina Opančar – članica (098196 80 17, opancar@gmail.com)

    Anita Stanić Plemeniti – član (0959019122)

    Milan Blagojević – član/tajnik (091 18 88 717, milan.blagojevic@sdp.hr)

    Magdalena Turkalj Čorak, predsjednica komisije | mob. 099/2414-555 | email: magdalena.turkalj@zg.htnet.hr

    Dragan Marin, potpredsjednik komisije | mob. 098/482-864 | email: dragan.marin@po.t-com.hr

    Senada Budimlić, članica | mob.098/ 532-766| email: budimlic.senada@gmail.com

    Tatjana Pavičić, članica | mob. 098/923- 4219 | email: pavicic.tanja@gmail.com

    Dejan Vasilj, član | mob. 098/163-0047 | email: vasilj.dejan@gmail.com

    Vladimir Šepčić, predsjednik, 099 8232 019, vladimir.sepcic@sdp.hr

    Vedran Kinkela, potpredsjednik, 091 5443 445, vkinkela@gmail.com

    Mirjana Dvorny, članica, 098 226 748, mirjana.dvorny@gmail.com

    Ozren Gruičić, član, 091 2512 630, ozren.gruicic@gmail.com

    Dejan Ljubobratović, član, 098 9638 615, dejan@odraz.com

    Goran Petrc, član, 098 215 470, goran.petrc@ri.t-com.hr

    Gabrijela Gorjanac Kapša, tajnica, 099 311 94 83, primorsko-goranska@sdp.hr

    Valentina Opić – predsjednica, mob 099 264 0026, valentinaopic@gmail.com

    Sanja Lovrenović – potpredsjednica, mob 095 860 9530, lovrenovic.sanja@gmail.com

    Slađanka Mikulin – članica, mob 099 695 7650

    Zdravko Mišić – član, mob 091 883 4169, zdravkomi154@gmail.com

    Božidar Pajić – član, mob 098 923 9362, bozidar.pajic@yahoo.com

    Blanka Krčelić – članica, mob 099 285 0096, blanka585@hotmail.com

    Paola Čretni – članica, mob 099 505 2208, paola0510@net.hr

    Mirela Šakic, predsjednicu – 098 883 627 – kresimir.sakic1@gmail.com

    Josip Zanze, potpredsjednika – 098 258 591; josipzanze@gmail.com

    Nevenka Deljanin, članica – 0996388313

    Anita Jakšic, članica – 098 337 345; anita.jaksic@sdp.hr

    Miljenko Meštov, član – 099 7344 173; mestrov@tisno.hr

    Marijana Pražen, članica – 095 5550075 – marijanaprazen31@gmail.com

    Boris Vukman, član – 0959070295 – vukman_boris@yahoo.com

    Ljerka Mikor Jović, predsjednik | 091 101 1954 | zamjenik.predstojnika@uduvz.hr

    Ljubica Križan, potpredsjednica | 091 239 0562 | ljubica.krizan7@gmail.com

    Dubravka Biberdžić, član | 091 239 0600

    Ruti Hedviga Karlović, član | 099 839 0379 | rutihedviga1@net.hr

    Božidar Šafran, član | 099 708 6774 | safran.bozidar@gmail.com

    Antun Šimić, član | 098 207 227 | antun@simicmail.com

    Daniel Vlaisavljević, član | 091 887 7591 | daniel68@net.hr

    Mile Bičanić – predsjednik – 098-608-138 – bicanic111@gmail.com

    Aleksandar Vujnović – potpredsjednik – 091-2674-116 – vujnovic.aleksandar12@gmail.com

    Nada Pintar – članica – 099-817-8603 – pintar.nadica@gmail.com

    Petar Duvnjak – član – 099-681-2384

    Jozo Šantak – član – 098-327-118 – slatina@schaton-elektronika.hr

    Perica Medvedović – 099-340-5498 – perica.medvedovic@gmail.com

    Matej Ivoš – tajnik – 095-399-7725 – viroviticko-podravska@sdp.hr

    Tomislav Dujmić, predsjednik, tomislav.dujmic@gmail.com, 098 631522

    Ranka Kojčinović, potpredsjednica, rankakojcinovic@gmail.com, 098 1994752

    Ksenija Cegledi, članica, ksenijacegledi@gmail.com, 098 9886194

    Dalibor Barić, član, dalibor_1608@hotmail.com, 098 981420

    Marko Jukić, član, marko.jukić56@gmail.com, 099 6729876

    Željko Fekete, član, zeljko.fekete@optinet.hr, 099 6975408

    Ljuban Bjelajac, član, ljuban.bjelajac@gmail.com, 098 1670333

    Radoslava Gregov – predsjednica, 091 929 2374 – radagregov@gmail.com

    Mirjana Tičić – potpredsjednica, 091 894 9722 – mirjanapag@gmail.com

    Zlatko Marasović – član, 099 218 4176 – zlatko.marasovic@zd.t-com.hr

    Mira Batinić – član, 091 544 2349  – mirjencrnike@gmail.com

    Mila Butić (tajnica) – član, 091 455 9334 – milabutic@sdp.hr

    Slavka Svirčić – član,  091 921 5856

    Anita Milivojević – član, 098 893 377 –  servis.anita@gmail.com