Lokalni izbori 2017.

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bjelovar
    LISTA – Bjelovarsko-bilogorska županija
    LISTA – Daruvar
    LISTA – Dežanovac
    LISTA – Đulovac
    LISTA – Garešnica
    LISTA – Grubišno Polje
    LISTA – Hercegovac
    LISTA – Kapela
    LISTA – Končanica
    LISTA – Nova Rača
    LISTA – Rovišće
    LISTA – Severin
    LISTA – Sirač
    LISTA – Šandrovac
    LISTA – Štefanje
    LISTA – Velika Pisanica
    LISTA – Veliko Trojstvo

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bjelovar
    LISTA – Bjelovarsko-bilogorska županija
    LISTA – Daruvar
    LISTA – Dežanovac
    LISTA – Đulovac
    LISTA – Garešnica
    LISTA – Grubišno Polje
    LISTA – Hercegovac
    LISTA – Kapela
    LISTA – Končanica
    LISTA – Nova Rača
    LISTA – Rovišće
    LISTA – Severin
    LISTA – Sirač
    LISTA – Šandrovac
    LISTA – Štefanje
    LISTA – Velika Pisanica
    LISTA – Veliko Trojstvo

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    Saša Lukić (za zamjenika župana iz reda nacionalnih manjina)
    DARUVAR – Vedran Babić
    DEŽANOVAC – Antun Varga
    DEŽANOVAC – Josip Stjepanović
    GAREŠNICA – Aleksandra Hojka
    GRUBIŠNO POLJE – Igor Dmitrašinović
    KONČANICA – Danijel Matina
    KONČANICA – Franjo Finek
    SEVERIN – Miro Kolić
    SIRAČ – Gabrijela Šafar
    ŠTEFANJE – Vlado Koren
    VELIKO TROJSTVO – Tomislav Bedeković

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    Saša Lukić (za zamjenika župana iz reda nacionalnih manjina)
    DEŽANOVAC – Antun Varga
    DEŽANOVAC – Josip Stjepanović
    GAREŠNICA – Aleksandra Hojka
    GRUBIŠNO POLJE – Igor Dmitrašinović
    KONČANICA – Danijel Matina
    KONČANICA – Franjo Finek
    SEVERIN – Miro Kolić
    SIRAČ – Gabrijela Šafar
    ŠTEFANJE – Vlado Koren
    VELIKO TROJSTVO – Tomislav Bedeković

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DARUVAR – Vedran Babić

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DARUVAR – Vedran Babić

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Bjelovarsko-bilogorska – Saša Lukić (za zamjenika župana iz reda nacionalnih manjina)
    Daruvar – Vedran Babić
    Dežanovac – Antun Varga (zamjenik načelnika češka nacionalna manjina)
    Dežanovac – Josip Stjepanović
    Garešnica – Aleksandar Hojka
    Grubišno Polje – Igor Dmitrašinović
    Končanica – Danijel Matina (zamjenik načelnika hrvatskog naroda)
    Končanica – Franjo Finek
    Severin – Miro Kolić
    Sirač – Gabrijela Šafar
    Štefanje – Vlado Koren
    Veliko Trojstvo – Tomislav Bedeković

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bukovlje
    LISTA – Dragalić
    LISTA – Garčin
    LISTA – Gornja Vrba
    LISTA – Nova Gradiška
    LISTA – Oprisavci
    LISTA – Oriovac
    LISTA – Podcrkavlje
    LISTA – Sibinj
    LISTA – Sikirevci
    LISTA – Slavonski Brod
    LISTA – Stara Gradiška
    LISTA – Vrpolje

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bukovlje
    LISTA – Dragalić
    LISTA – Garčin
    LISTA – Gornja Vrba
    LISTA – Nova Gradiška
    LISTA – Oprisavci
    LISTA – Oriovac
    LISTA – Podcrkavlje
    LISTA – Sibinj
    LISTA – Sikirevci
    LISTA – Slavonski Brod
    LISTA – Stara Gradiška
    LISTA – Vrpolje

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BEBRINA – Darko Karamazan
    BUKOVLJE – Davor Petrik
    DRAGALIĆ – Rade Bosanac
    GUNDINCI – Ilija Markotić
    KLAKAR – Vinko Ilićić
    NOVA GRADIŠKA – Vinko Grgić
    OPRISAVCI – Pejo Kovačević
    ORIOVAC – Zoran Nožinić
    SIKIREVCI – Josip Matić
    SLAVONSKI BROD – Roberto Lujić
    STARA GRADIŠKA – Mario Cindrić

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BEBRINA – Darko Karamazan
    BUKOVLJE – Davor Petrik
    DRAGALIĆ – Rade Bosanac
    GUNDINCI – Ilija Markotić
    KLAKAR – Vinko Ilićić
    NOVA GRADIŠKA – Vinko Grgić
    OPRISAVCI – Pejo Kovačević
    ORIOVAC – Zoran Nožinić
    SIKIREVCI – Josip Matić
    SLAVONSKI BROD – Roberto Lujić
    STARA GRADIŠKA – Mario Cindrić

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Bebrina – Darko Karamazan
    Bukovlje – Davor Petrik
    Dragalić – Rade Bosanac (zamjenik iz redova srpske nacionalne manjine)
    Gundinci – Ilija Markotić
    Klakar – Vinko Iličić
    Nova Gradiška – Vinko Grgić
    Oprisavci – Pejo Kovačević
    Oriovac – Zoran Nožinić
    Sikirevci – Josip Matić
    Slavonski Brod – Roberto Lujić
    Stara Gradiška – Mario Cindrić

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Blato
    LISTA – Dubrovačko-neretvanska županija
    LISTA – Dubrovnik
    LISTA – Konavle
    LISTA – Korčula
    LISTA – Lastovo
    LISTA – Lumbarda
    LISTA – Metković
    LISTA – Mljet
    LISTA – Opuzen
    LISTA – Orebić
    LISTA – Ploče
    LISTA – Smokvica
    LISTA – Vela Luka
    LISTA – Župa Dubrovačka

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Blato
    LISTA – Dubrovačko-neretvanska županija
    LISTA – Dubrovnik
    LISTA – Konavle
    LISTA – Korčula
    LISTA – Lastovo
    LISTA – Lumbarda
    LISTA – Metković
    LISTA – Mljet
    LISTA – Opuzen
    LISTA – Orebić
    LISTA – Ploče
    LISTA – Smokvica
    LISTA – Vela Luka
    LISTA – Župa Dubrovačka

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BLATO – Majski Mašković
    DUBROVAČKO- NERETVANSKA ŽUPANIJA- Davor Penić
    DUBROVNIK – Tatjana Šimac Bonačić
    KONAVLE – Anita Ruso Glasnović
    KORČULA – Vjeran Filippi
    METKOVIĆ – Krešimir Kuran
    MLJET – Nikola Hajdić
    PLOČE – Mišo Krstičević
    SMOKVICA – Kuzma Tomašić
    VELA LUKA – Katarina Bikić

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BLATO – Majski Mašković
    DUBROVAČKO- NERETVANSKA ŽUPANIJA- Davor Penić
    DUBROVNIK – Tatjana Šimac Bonačić
    KONAVLE – Anita Ruso Glasnović
    KORČULA – Vjeran Filippi
    METKOVIĆ – Krešimir Kuran
    MLJET – Nikola Hajdić
    SMOKVICA – Kuzma Tomašić

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    PLOČE – Mišo Krstičević
    VELA LUKA – Katarina Bikić

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    PLOČE – Mišo Krstičević
    VELA LUKA – Katarina Bikić

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Dubrovačko-neretvanska županija – Davor Penić
    Blato – Majski Mašković
    Dubrovnik – Tatjana Šimac Bonačić
    Konavle – Anita Ruso Glasnović
    Korčula – Vjeran Filippi
    Metković – Krešimir Kuran
    Mljet – Nikola Hajdić
    Ploče – Mišo Krstičević
    Smokvica – Kuzma Tomašić
    Vela Luka – Katarina Bikić

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Grad Zagreb

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Grad Zagreb

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Barban
    LISTA – Buje
    LISTA – Buzet
    LISTA – Cerovlje
    LISTA – Fažana
    LISTA – Funtana
    LISTA – Gračišće
    LISTA – Grožnjan
    LISTA – Istarska županija
    LISTA – Kaštelir-Labinci
    LISTA – Labin
    LISTA – Ližnjan
    LISTA – Marčana
    LISTA – Medulin
    LISTA – Motovun
    LISTA – Pazin
    LISTA – Poreč
    LISTA – Pula
    LISTA – Raša
    LISTA – Rovinj
    LISTA – Svetvinčenat
    LISTA – Sveta Nedelja
    LISTA – Tinjan
    LISTA – Umag
    LISTA – Višnjan
    LISTA – Vižinada
    LISTA – Vodnjan
    LISTA – Vrsar
    LISTA – Žminj

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Barban
    LISTA – Buje
    LISTA – Buzet
    LISTA – Cerovlje
    LISTA – Fažana
    LISTA – Funtana
    LISTA – Gračišće
    LISTA – Grožnjan
    LISTA – Istarska županija
    LISTA – Kaštelir-Labinci
    LISTA – Labin
    LISTA – Ližnjan
    LISTA – Marčana
    LISTA – Medulin
    LISTA – Motovun
    LISTA – Pazin
    LISTA – Poreč
    LISTA – Pula
    LISTA – Raša
    LISTA – Rovinj
    LISTA – Svetvinčenat
    LISTA – Sveta Nedelja
    LISTA – Tinjan
    LISTA – Umag
    LISTA – Višnjan
    LISTA – Vižinada
    LISTA – Vodnjan
    LISTA – Vrsar
    LISTA – Žminj

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BARBAN – Denis Kontošić
    BUJE – Bojana Puzigaća
    BUZET – Vedran Majcan
    FAŽANA – Radomir Korać
    GROŽNJAN – Kristijan Pucer
    GROŽNJAN – Danijela Bizjak Ražman (donačelnica iz redova hrvatskog naroda)
    ISTARSKA ŽUPANIJA – Marino Baldini
    LABIN – Željko Ernečić
    LIŽNJAN – Davor Ravnić
    MARČANA – Josip Percan
    MEDULIN – Tomislav Novak
    PAZIN – Boris Demark
    PULA – Mauricio Licul
    RAŠA – Vedran Grubišić
    ROVINJ – Klaudio Poropat
    SVETA NEDELJA – Elio Stepančić
    SVETVINČENAT – Dalibor Macan
    TINJAN – Goran Hrvatin
    UMAG – Vili Bassanese
    VIŽINADA – Marko Ferenac
    VRSAR – Serđo Popović

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BUZET – Vedran Majcan
    GROŽNJAN – Kristijan Pucer
    GROŽNJAN – Danijela Bizjak Ražman (donačelnica iz redova hrvatskog naroda)
    ISTARSKA ŽUPANIJA – Marino Baldini
    LABIN – Željko Ernečić
    LIŽNJAN – Davor Ravnić
    MARČANA – Josip Percan
    MEDULIN – Tomislav Novak
    PAZIN – Boris Demark
    PULA – Mauricio Licul
    RAŠA – Vedran Grubišić
    ROVINJ – Klaudio Poropat
    SVETA NEDELJA – Elio Stepančić
    SVETVINČENAT – Dalibor Macan
    UMAG – Vili Bassanese
    VIŽINADA – Marko Ferenac
    VRSAR – Serđo Popović

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BARBAN – Denis Kontošić
    BUJE – Bojana Puzigaća
    FAŽANA – Radomir Korać
    TINJAN – Goran Hrvatin

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BARBAN – Denis Kontošić
    BUJE – Bojana Puzigaća
    FAŽANA – Radomir Korać
    TINJAN – Goran Hrvatin

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Istarska županija – Marino Baldini
    Barban – Denis Kontošić
    Buje – Bojana Puzigaća
    Buzet – Vedran Majcan
    Fažana – Radomir Korać
    Grožnjan – Danijela Bizjak Ražman (donačelnica iz redova hrvatskog naroda)
    Grožnjan – Kristian Pucer
    Labin – Željko Ernečić
    Ližnjan – Davor Ravnić
    Marčana – Josip Percan
    Medulin – Tomislav Novak
    Pazin – Boris Denmark
    Pula – Mauricio Licul
    Raša – Vedran Grubišić
    Rovinj – Klaudio Poropat
    Sveta Nedelja – Elio Stepančić
    Svetvinčenat – Dalibor Macan
    Tinjan – Goran Hrvatin
    Umag – Vili Bassanese
    Vižinada – Marko Ferenac
    Vrsar – Serđo Popović

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bosiljevo
    LISTA – Barilović
    LISTA – Draganić
    LISTA – Duga Resa
    LISTA – Generalski Stol
    LISTA – Josipdol
    LISTA – Kamanje
    LISTA – Karlovac
    LISTA – Karlovačka županija
    LISTA – Krnjak
    LISTA – Netretić
    LISTA – Ogulin
    LISTA – Ozalj
    LISTA – Plaški
    LISTA – Rakovica
    LISTA – Ribnik
    LISTA – Slunj
    LISTA – Tounj
    LISTA – Vojnić

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bosiljevo
    LISTA – Barilović
    LISTA – Draganić
    LISTA – Duga Resa
    LISTA – Generalski Stol
    LISTA – Josipdol
    LISTA – Kamanje
    LISTA – Karlovac
    LISTA – Karlovačka županija
    LISTA – Krnjak
    LISTA – Netretić
    LISTA – Ogulin
    LISTA – Ozalj
    LISTA – Plaški
    LISTA – Rakovica
    LISTA – Ribnik
    LISTA – Slunj
    LISTA – Tounj
    LISTA – Vojnić

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DRAGANIĆ – Anđelko Misir
    JOSIPDOL – Milana Turkalj
    KAMANJE – Damir Mateljan
    KARLOVAČKA ŽUPANIJA – Branko Eremić (dožupan iz reda nacionalne manjine)
    KARLOVAČKA ŽUPANIJA – Ivan Vuković
    OGULIN – Dalibor Domitrović
    OGULIN – Petra Milanović (zamjenica iz reda nacionalne manjine)
    OZALJ – Irena Šimunić
    PLAŠKI – Pero Damjanović
    RIBNIK – Davor Priselac
    SLUNJ – Zoran Ivšić
    VOJNIĆ – Nikola Eremić

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    JOSIPDOL – Milana Turkalj
    KAMANJE – Damir Mateljan
    KARLOVAČKA ŽUPANIJA – Branko Eremić (dožupan iz reda nacionalne manjine)
    KARLOVAČKA ŽUPANIJA – Ivan Vuković
    OGULIN – Dalibor Domitrović
    OGULIN – Petra Milanović (zamjenica iz reda nacionalne manjine)
    PLAŠKI – Pero Damjanović
    RIBNIK – Davor Priselac
    SLUNJ – Zoran Ivšić
    VOJNIĆ – Nikola Eremić

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DRAGANIĆ – Anđelko Misir
    OGULIN – Dalibor Domitrović
    OZALJ – Irena Šimunić

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DRAGANIĆ – Anđelko Misir
    OGULIN – Dalibor Domitrović
    OZALJ – Irena Šimunić

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Karlovačka županija – Branko Eremić (dožupan iz reda nacionalne manjine)
    Karlovačka županija – Ivan Vuković
    Draganić – Anđelko Misir
    Josipdol – Milana Turkalj
    Kamanje – Damir Mateljan
    Ogulin – Dalibor Domitrović
    Ogulin – Petra Milanović (zamjenica iz redova nacionalne manjine)
    Ozalj – Irena Šimunić
    Plaški – Pero Damjanović
    Ribnik – Davor Priselac
    Slunj – Zoran Ivšić
    Vojnić – Nikola Eremić

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Drnje
    LISTA – Đelekovec
    LISTA – Đurđevac
    LISTA – Ferdinandovac
    LISTA – Gornja Rijeka
    LISTA – Kalinovac
    LISTA – Kalnik
    LISTA – Kloštar Podravski
    LISTA – Koprivnica
    LISTA – Koprivnički Bregi
    LISTA – Koprivnički Ivanec
    LISTA – Koprivničko-križevačka županija
    LISTA – Križevci
    LISTA – Legrad
    LISTA – Novigrad Podravski
    LISTA – Peteranec
    LISTA – Rasinja
    LISTA – Sokolovac
    LISTA – Sveti Ivan Žabno
    LISTA – Sveti Petar Orehovec
    LISTA – Virje

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Drnje
    LISTA – Đelekovec
    LISTA – Đurđevac
    LISTA – Ferdinandovac
    LISTA – Gornja Rijeka
    LISTA – Kalinovac
    LISTA – Kalnik
    LISTA – Kloštar Podravski
    LISTA – Koprivnica
    LISTA – Koprivnički Bregi
    LISTA – Koprivnički Ivanec
    LISTA – Koprivničko-križevačka županija
    LISTA – Križevci
    LISTA – Legrad
    LISTA – Novigrad Podravski
    LISTA – Peteranec
    LISTA – Rasinja
    LISTA – Sokolovac
    LISTA – Sveti Ivan Žabno
    LISTA – Sveti Petar Orehovec
    LISTA – Virje

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DRNJE – Zoran Novak
    ĐURĐEVAC – Damir Lacković
    FERDINANDOVAC – Nikola Ščuka
    GORNJA RIJEKA – Darko Fištrović
    KALINOVAC – Damir Grgec
    KALNIK – Mladen Kešer
    KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA – Slavko Tucaković
    KLOŠTAR PODRAVSKI – Zdenka Posavac-Hanžek
    KOPRIVNICA – Mišel Jakšić
    KOPRIVNIČKI BREGI – Denis Zagrajski
    KOPRIVNIČKI IVANEC – Rade Prosenjak
    KRIŽEVCI – Ivan Majdak
    LEGRAD – Ivan Sabolić
    NOVIGRAD PODRAVSKI – Zdravko Brljek
    PETERANEC – Mladen Blažek
    RASINJA – Ana-Marija Đurđ
    RASINJA – Ranko Smoljanović – zamjenik srpske nacionalne manjine
    SVETI IVAN ŽABNO – Hrvoje Brlić
    SVETI PETAR OREHOVEC – Ivana Ruganec
    VIRJE – Goran Matoničkin

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    ĐURĐEVAC – Damir Lacković
    GORNJA RIJEKA – Darko Fištrović
    KALINOVAC – Damir Grgec
    KALNIK – Mladen Kešer
    KLOŠTAR PODRAVSKI – Zdenka Posavac-Hanžek
    KOPRIVNIČKI BREGI – Denis Zagrajski
    KOPRIVNIČKI IVANEC – Rade Prosenjak
    KRIŽEVCI – Ivan Majdak
    LEGRAD – Ivan Sabolić
    PETERANEC – Mladen Blažek
    SVETI IVAN ŽABNO – Hrvoje Brlić
    SVETI PETAR OREHOVEC – Ivana Ruganec
    VIRJE – Goran Matoničkin

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DRNJE – Zoran Novak
    KOPRIVNICA – Mišel Jakšić
    KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA – Slavko Tucaković
    NOVIGRAD PODRAVSKI – Zdravko Brljek
    RASINJA – Ana-Marija Đurđ
    RASINJA – Ranko Smoljanović – zamjenik srpske nacionalne manjine

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DRNJE – Zoran Novak
    KOPRIVNICA – Mišel Jakšić
    KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA – Slavko Tucaković
    NOVIGRAD PODRAVSKI – Zdravko Brljek
    RASINJA – Ana-Marija Đurđ
    RASINJA – Ranko Smoljanović – zamjenik srpske nacionalne manjine

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Koprivničko križevačka županija – Slavko Tucaković
    Drnje – Zoran Novak
    Ferdinandovac – Nikola Ščuka
    Đurđevac – Damir Lacković
    Gornja Rijeka – Darko Fištrović
    Kalinovac – Damir Grgec
    Kalnik – Mladen Keser
    Kloštar Podravski – Zdenka Posavac Hanžek
    Koprivnica – Mišel Jakšić
    Koprivnički Bregi – Denis Zagrajski
    Koprivnički Ivanec – Rade Prosenjak
    Križevci – Ivan Majdak
    Legrad – Ivan Sabolić
    Novigrad Podravski – Zdravko Brljek
    Petranec – Mladen Blažek
    Rasinja – Ana-Marija Đurđ
    Rasinja – Ranko Smoljanović (zamjenik načelnika iz reda nacionalnih manjina)
    Sveti Ivan Žabno – Hrvoje Brlić
    Sveti Petar Orehovec – Ivana Ruganec
    Virje – Goran Matoničkin

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bedekovčina
    LISTA – Desinić
    LISTA – Donja Stubica
    LISTA – Đurmanec
    LISTA – Gornja Stubica
    LISTA – Hrašćina
    LISTA – Hum na Sutli
    LISTA – Klanjec
    LISTA – Konjščina
    LISTA – Krapina
    LISTA – Krapinske Toplice
    LISTA – Krapinsko – zagorska županija
    LISTA – Kumrovec
    LISTA – Lobor
    LISTA – Mače
    LISTA – Marija Bistrica
    LISTA – Mihovljan
    LISTA – Oroslavje
    LISTA – Petrovsko
    LISTA – Pregrada
    LISTA – Stubičke toplice
    LISTA – Sveti Križ Začretje
    LISTA – Tuhelj
    LISTA – Veliko Trgovišće
    LISTA – Zabok
    LISTA – Zlatar
    LISTA – Zlatar Bistrica

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bedekovčina
    LISTA – Desinić
    LISTA – Donja Stubica
    LISTA – Đurmanec
    LISTA – Gornja Stubica
    LISTA – Hrašćina
    LISTA – Hum na Sutli
    LISTA – Klanjec
    LISTA – Konjščina
    LISTA – Krapina
    LISTA – Krapinske Toplice
    LISTA – Krapinsko – zagorska županija
    LISTA – Kumrovec
    LISTA – Lobor
    LISTA – Mače
    LISTA – Marija Bistrica
    LISTA – Mihovljan
    LISTA – Oroslavje
    LISTA – Petrovsko
    LISTA – Pregrada
    LISTA – Stubičke Toplice
    LISTA – Sveti Križ Začretje
    LISTA – Tuhelj
    LISTA – Veliko Trgovišće
    LISTA – Zabok
    LISTA – Zlatar
    LISTA – Zlatar Bistrica

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA – Željko Kolar
    BEDEKOVČINA – Darko Ban
    DESINIĆ – Damir Antolić
    DONJA STUBICA – Nikola Gospočić
    ĐURMANEC – Mia Leljak
    HUM NA SUTLI – Nikola Drašković
    KLANJEC – Zlatko Brlek
    KONJŠČINA – Miljenko Štabek
    KRAPINA – Željko Pavić
    KRAPINSKE TOPLICE – Antun Zupanc
    KUMROVEC – Srečko Blažičko
    LOBOR – Mirela Behin
    MAČE – Mladenka Mikulec
    MARIJA BISTRICA – Branimira Glavica
    MIHOVLJAN – Dražen Pavleković
    OROSLAVJE – Ivan Tuđa
    PREGRADA – Marko Vešligaj
    STUBIČKE TOPLICE – Ana Gospočić
    SVETI KRIŽ ZAČRETJE – Marko Kos
    TUHELJ – Mladen Hercigonja
    ZABOK – Ivan Hanžek
    ZLATAR – Jasenka Auguštan-Pentek
    ZLATAR BISTRICA – Žarko Miholić

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA – Željko Kolar
    BEDEKOVČINA – Darko Ban
    DESINIĆ – Damir Antolić
    DONJA STUBICA – Nikola Gospočić
    ĐURMANEC – Mia Leljak
    HUM NA SUTLI – Nikola Drašković
    KLANJEC – Zlatko Brlek
    KONJŠČINA – Miljenko Štabek
    KRAPINA – Željko Pavić
    KRAPINSKE TOPLICE – Antun Zupanc
    MARIJA BISTRICA – Branimira Glavica
    MIHOVLJAN – Dražen Pavleković
    PREGRADA – Marko Vešligaj
    STUBIČKE TOPLICE – Ana Gospočić
    SVETI KRIŽ ZAČRETJE – Marko Kos
    TUHELJ – Mladen Hercigonja
    ZABOK – Ivan Hanžek
    ZLATAR – Jasenka Auguštan-Pentek
    ZLATAR BISTRICA – Žarko Miholić

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    KUMROVEC – Srečko Blažičko
    LOBOR – Mirela Behin
    MAČE – Mladenka Mikulec
    OROSLAVJE – Ivan Tuđa

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    KUMROVEC – Srečko Blažičko
    LOBOR – Mirela Behin
    MAČE – Mladenka Mikulec
    OROSLAVJE – Ivan Tuđa

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Krapinsko-zagorska županija – Željko Kolar
    Bedekovčina – Darko Ban
    Desinić – Damir Antolić
    Đurmanec – Mia Leljak
    Donja Stubica – Nikola Gospočić
    Hum na Sutli – Nikola Drašković
    Klanjec – Zlatko Brlek
    Konjščina – Miljenko Stabek
    Krapina – Željko Pavić
    Krapinske Toplice – Antun Županc
    Kumrovec – Srečko Blažičko
    Lobor – Mirela Behin
    Mače – Mladenka Mikulec
    Marija Bistrica – Branimir Glavica
    Mihovljan – Dražen Pavleković
    Oroslavje – Ivan Tuđa
    Pregrada – Marko Vešligaj
    Stubičke Toplice – Ana Gospočić
    Sveti Križ Začretje – Marko Kos
    Tuhelj – Mladen Hercigonja
    Zabok – Ivan Hanžek
    Zlatar Bistrica – Žarko Miholčić
    Zlatar – Jasenka Augustan Pentek

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Brinje
    LISTA – Donji Lapac
    LISTA – Gospić
    LISTA – Ličko-senjska županija
    LISTA – Novalja
    LISTA – Otočac
    LISTA – Perušić
    LISTA – Plitvička Jezera
    LISTA – Vrhovine

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Brinje
    LISTA – Donji Lapac
    LISTA – Gospić
    LISTA – Ličko-senjska županija
    LISTA – Lovinac
    LISTA – Novalja
    LISTA – Otočac
    LISTA – Perušić
    LISTA – Plitvička Jezera
    LISTA – Vrhovine

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DONJI LAPAC – Daco Vlatković
    GOSPIĆ – Ana Šikić Rosandić
    LOVINAC – Branka Veselinović
    NOVALJA – Robert Badurina
    PERUŠIĆ – Tomislav Hećimović
    PLITVIČKA JEZERA – Krešimir Čulinović
    PLITVIČKA JEZERA – Milan Čorak (zamjenik načelnika iz redova srpske nacionalne manjine)

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DONJI LAPAC – Daco Vlatković
    GOSPIĆ – Ana Šikić Rosandić
    LOVINAC – Branka Veselinović
    NOVALJA – Robert Badurina
    PERUŠIĆ – Tomislav Hećimović
    PLITVIČKA JEZERA – Krešimir Čulinović
    PLITVIČKA JEZERA – Milan Čorak (zamjenik načelnika iz redova srpske nacionalne manjine)

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Donji Lapac – Daco Vlatković
    Gospić – Ana Šikić Rosandić
    Lovinac – Branka Veselinović
    Novalja – Robert Badurina
    Perušić – Tomislav Hećimović
    Plitvička Jezera – Krešimir Čulinović
    Plitvička Jezera – Milan Čorak (zamjenik načelnika iz redova srpske nacionalne manjine)

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    ČAKOVEC – mjesni odbori
    LISTA – Belica
    LISTA – Čakovec
    LISTA – Dekanovec
    LISTA – Donja Dubrava
    LISTA – Donji Vidovec
    LISTA – Goričan
    LISTA – Gornji Mihaljevac
    LISTA – Kotoriba
    LISTA – Mala Subotica
    LISTA – Međimurska županija
    LISTA – Mursko Središće
    LISTA – Nedelišće
    LISTA – Orehovica
    LISTA – Podturen
    LISTA – Prelog
    LISTA – Pribislavec
    LISTA – Selnica
    LISTA – Strahoninec
    LISTA – Sveta Marija
    LISTA – Sveti Juraj na Bregu
    LISTA – Sveti Martin na Muri
    LISTA – Šenkovec
    LISTA – Štrigova
    LISTA – Vratišinec

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    ČAKOVEC – mjesni odbori
    LISTA – Belica
    LISTA – Čakovec
    LISTA – Dekanovec
    LISTA – Donja Dubrava
    LISTA – Donji Vidovec
    LISTA – Gornji Mihaljevac
    LISTA – Kotoriba
    LISTA – Mala Subotica
    LISTA – Međimurska županija
    LISTA – Mursko Središće
    LISTA – Nedelišće
    LISTA – Orehovica
    LISTA – Podturen
    LISTA – Prelog
    LISTA – Pribislavec
    LISTA – Selnica
    LISTA – Strahoninec
    LISTA – Štrigova
    LISTA – Sveta Marija
    LISTA – Sveti Juraj na Bregu
    LISTA – Sveti Martin na Muri
    LISTA – Šenkovec
    LISTA – Vratišinec

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BELICA – Dragutin Braniša
    ČAKOVEC – Stjepan Kovač
    DONJA DUBRAVA – Martina Kovač
    GORIČAN – Mario Moharić
    GORNJI MIHALJEVAC – Darko Horvat
    KOTORIBA – Ljubomir Grgec
    MALA SUBOTICA – Jadranka Sermek
    MEĐIMURSKA ŽUPANIJA – Mladen Novak
    MURSKO SREDIŠĆE – Mario Nerer
    NEDELIŠĆE – Darko Dania
    OREHOVICA – Miroslav Bezek
    PODTUREN – Dino Biber
    PRELOG – Nenad Igrec
    PRIBISLAVEC – Matija Ladić
    SELNICA – Radovan Zadravec
    STRAHONINEC – Nenad Škvorc
    SVETA MARIJA – Dean Hunjadi
    SVETI JURAJ NA BREGU – Anđelko Nagrasajlović
    ŠENKOVEC – Ruža Sermek
    ŠTRIGOVA – Stanislav Rebernik
    VRATIŠINEC – Damir Perhoč

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA

    BELICA – Dragutin Braniša
    ČAKOVEC – Stjepan Kovač
    DONJA DUBRAVA – Martina Kovač
    GORNJI MIHALJEVAC – Darko Horvat
    KOTORIBA – Ljubomir Grgec
    MALA SUBOTICA – Jadranka Sermek
    MEĐIMURSKA ŽUPANIJA – Mladen Novak
    MURSKO SREDIŠĆE – Mario Nerer
    NEDELIŠĆE – Darko Dania
    OREHOVICA – Miroslav Bezek
    PODTUREN – Dino Biber
    PRELOG – Nenad Igrec
    PRIBISLAVEC – Matija Ladić
    SELNICA – Radovan Zadravec
    STRAHONINEC – Nenad Škvorc
    SVETA MARIJA – Dean Hunjadi
    SVETI JURAJ NA BREGU – Anđelko Nagrasajlović
    ŠENKOVEC – Ruža Sermek
    ŠTRIGOVA – Stanislav Rebernik
    VRATIŠINEC – Damir Perhoč

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    GORIČAN – Mario Moharić

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    GORIČAN – Mario Moharić

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Međimurska županija – Mladen Novak
    Belica – Dragutin Braniša
    Donja Dubrava – Martina Kovač
    Čakovec – Stjepan Kovač
    Goričan – Mario Moharić
    Gornji Mihaljevec – Darko Horvat
    Kotoriba – Ljubomir Grgec
    Mala Subotica – Jadranka Sermek
    Nedelišće – Darko Dania
    Mursko Središće – Mario Nerer
    Orehovica – Miroslav Bezek
    Podturen – Dino Biber
    Prelog – Nenad Igrec
    Pribislavec – Matija Ladić
    Selnica – Radovan Zadravec
    Strahoninec – Nenad Škvorc
    Sveta Marija – Dean Hunjadi
    Sveti Juraj na Bregu – Anđelko Nagrajsalović
    Šenkovec – Ruža Sermek
    Štrigova – Stanislav Rebernik
    Vratišinec – Damir Perhoč

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Antunovac
    LISTA – Beli Manastir
    LISTA – Belišće
    LISTA – Bilje
    LISTA – Bizovac
    LISTA – Čepin
    LISTA – Darda
    LISTA – Donji Miholjac
    LISTA – Đakovo
    LISTA – Đurđenovac
    LISTA – Magadenovac
    LISTA – Našice
    LISTA – Osijek
    LISTA – Osječko-baranjska
    LISTA – Petrijevci
    LISTA – Šodolovci
    LISTA – Trnava
    LISTA – Valpovo
    LISTA – Vladislavci

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Antunovac
    LISTA – Beli Manastir
    LISTA – Belišće
    LISTA – Bilje
    LISTA – Bizovac
    LISTA – Čepin
    LISTA – Darda
    LISTA – Donji Miholjac
    LISTA – Đakovo
    LISTA – Đurđenovac
    LISTA – Magadenovac
    LISTA – Našice
    LISTA – Osijek
    LISTA – Osječko-baranjska
    LISTA – Petrijevci
    LISTA – Šodolovci
    LISTA – Trnava
    LISTA – Valpovo
    LISTA – Vladislavci

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    ANTUNOVAC – Žarko Markanović
    BELI MANASTIR – Marko Bogatić
    BELIŠĆE – Dejan Šovagović
    DARDA – Suzana Stojković
    DONJI MIHOLJAC – Zvonimir Božić
    ĐAKOVO – Sanja Bježančević
    ĐURĐENOVAC – Dalibor Štaba
    MAGADENOVAC – Ivan Urban
    OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA – Domagoj Hajduković
    VALPOVO – Miroslav Šmit

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    ANTUNOVAC – Žarko Markanović
    BELI MANASTIR – Marko Bogatić
    BELIŠĆE – Dejan Šovagović
    DARDA – Suzana Stojković
    DONJI MIHOLJAC – Zvonimir Božić
    ĐAKOVO – Sanja Bježančević
    ĐURĐENOVAC – Dalibor Štaba
    MAGADENOVAC – Ivan Urban
    OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA – Domagoj Hajduković
    VALPOVO – Miroslav Šmit

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Osječko-baranjska županija – Domagoj Hajduković
    Antunovac – Željko Markanović
    Beli Manastir – Marko Bogatić
    Belišće – Dejan Šovagović
    Darda – Suzana Stojković
    Donji Miholjac – Zvonimir Božić
    Đakovo – Sanja Bježančević
    Đurđenovac – Dalibor Štaba
    Magadenovac – Ivan Urban
    Valpovo – Miroslav Šmit

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bakar
    LISTA – Baška
    LISTA – Brod Moravice
    LISTA – Crikvenica
    LISTA – Čabar
    LISTA – Čavle
    LISTA – Delnice
    LISTA – Fužine
    LISTA – Jelenje
    LISTA – Kastav
    LISTA – Klana
    LISTA – Kostrena
    LISTA – Krk
    LISTA – Lokve
    LISTA – Lopar
    LISTA – Lovran
    LISTA – Mali Lošinj
    LISTA – Matulji
    LISTA – Mrkopalj
    LISTA – Novi Vinodolski
    LISTA – Omišalj
    LISTA – Opatija
    LISTA – Općina Vinodolska
    LISTA – Primorsko-goranska županija
    LISTA – Punat
    LISTA – Rab
    LISTA – Ravna Gora
    LISTA – Rijeka
    LISTA – Skrad
    LISTA – Viškovo
    LISTA – Vrbnik
    LISTA – Vrbovsko

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bakar
    LISTA – Baška
    LISTA – Brod Moravice
    LISTA – Crikvenica
    LISTA – Čabar
    LISTA – Čavle
    LISTA – Delnice
    LISTA – Fužine
    LISTA – Jelenje
    LISTA – Kastav
    LISTA – Klana
    LISTA – Kostrena
    LISTA – Krk
    LISTA – Lokve
    LISTA – Lopar
    LISTA – Lovran
    LISTA – Mali Lošinj
    LISTA – Matulji
    LISTA – Mrkopalj
    LISTA – Novi Vinodolski
    LISTA – Omišalj
    LISTA – Opatija
    LISTA – Općina Vinodolska
    LISTA – Primorsko-goranska županija
    LISTA – Punat
    LISTA – Rab
    LISTA – Ravna Gora
    LISTA – Rijeka
    LISTA – Skrad
    LISTA – Viškovo
    LISTA – Vrbnik
    LISTA – Vrbovsko

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BAKAR – Tamara Kojić
    BAŠKA – Hajrudin Mulaosmanović
    BROD MORAVICE – Boris Delač
    CRIKVENICA – Ani Car
    ČABAR – Kristijan Rajšel
    ČAVLE – Ivana Cvitan Polić
    DELNICE – Davor Košmrlj
    FUŽINE – Hrvoje Ljubobratović
    JELENJE – Luka Zaharija
    KASTAV – Matej Mostarac
    KLANA – Željka Šarčević Grgić
    KOSTRENA – Željko Linšak
    LOKVE – Toni Štimac
    LOPAR – Vladimir Škarić
    LOVRAN – Božidar Spasojević
    MALI LOŠINJ – Dejan Nekić
    MATULJI – Mario Ćiković
    MRKOPALJ – Mario Blašković
    NOVI VINODOLSKI – Mihael Jovanović
    OMIŠALJ – Mirela Ahmetović
    OPATIJA – Fernando Kirigin
    OPĆINA VINODOLSKA – Miro Antonić
    PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA – Petar Mamula (kandidat za zamjenika župana iz reda nacionalne manjine)
    PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA – Zlatko Komadina
    PUNAT – Marinko Žic
    RAB – Nenad Debelić
    RAVNA GORA – Anđelko Florijan
    RIJEKA – Vojko Obersnel
    SKRAD – Željko Grgurić
    VIŠKOVO – Sanja Udović
    VRBNIK – Vlado Šušak
    VRBOVSKO – Anđelka Mamula (kandidatkinja za zamjenicu gradonačelnika iz redova nacionalnih manjina)
    VRBOVSKO – Marijan Rački

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BAKAR – Tamara Kojić
    BAŠKA – Hajrudin Mulaosmanović
    BROD MORAVICE – Boris Delač
    CRIKVENICA – Ani Car
    ČAVLE – Ivana Cvitan Polić
    DELNICE – Davor Košmrlj
    JELENJE – Luka Zaharija
    KOSTRENA – Željko Linšak
    LOKVE – Toni Štimac
    LOPAR – Vladimir Škarić
    MALI LOŠINJ – Dejan Nekić
    MRKOPALJ – Mario Blašković
    NOVI VINODOLSKI – Mihael Jovanović
    OMIŠALJ – Mirela Ahmetović
    OPĆINA VINODOLSKA – Miro Antonić
    PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA – Petar Mamula (kandidat za zamjenika župana iz reda nacionalne manjine)
    PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA – Zlatko Komadina
    PUNAT – Marinko Žic
    RAB – Nenad Debelić
    RAVNA GORA – Anđelko Florijan
    SKRAD – Željko Grgurić
    VRBNIK – Vlado Šušak
    VRBOVSKO – Anđelka Mamula (kandidatkinja za zamjenicu gradonačelnika iz redova nacionalnih manjina)
    VRBOVSKO – Marijan Rački

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    ČABAR – Kristijan Rajšel
    FUŽINE – Hrvoje Ljubobratović
    KASTAV – Matej Mostarac
    KLANA – Željka Šarčević Grgić
    LOVRAN – Božidar Spasojević
    MATULJI – Mario Ćiković
    OPATIJA – Fernando Kirigin
    RIJEKA – Vojko Obersnel
    VIŠKOVO – Sanja Udović

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    ČABAR – Kristijan Rajšel
    FUŽINE – Hrvoje Ljubobratović
    KASTAV – Matej Mostarac
    KLANA – Željka Šarčević Grgić
    LOVRAN – Božidar Spasojević
    MATULJI – Mario Ćiković
    OPATIJA – Fernando Kirigin
    RIJEKA – Vojko Obersnel
    VIŠKOVO – Sanja Udović

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Primorsko-goranska županija – Petar Mamula (zamjenik iz reda nacionalne manjine)
    Primorsko-goranska županija – Zlatko Komadina
    Bakar – Tamara Kojić
    Baška – Hajrudin Mulaosmanović
    Brod Moravice – Boris Delač
    Crikvenica – Ani Car
    Čabar – Kristijan Rajšel
    Čavle – Ivana Cvitan Polić
    Delnice – Davor Košmrlj
    Fužine – Hrvoje Ljubobratović
    Jelenje – Luka Zaharija
    Kastav – Matej Mostarac
    Klana – Željka Šarčević Grgić
    Kostrena – Željko Linšak
    Lokve – Toni Štimac
    Lopar – Vladimir Škarić
    Lovran – Božidar Spasojević
    Mali Lošinj – Dejan Nekić
    Matulji – Mario Ćiković
    Mrkopalj – Mario Blašković
    Novi Vinodolski – Mihael Jovanović
    Omišalj – Mirela Ahmetović
    Opatija – Fernando Kirigin
    Općina Vinodolska – Miro Antonić
    Punat – Marinko Žic
    Rab – Nenad Debelić
    Ravna Gora – Anđelko Florijan
    Rijeka – Vojko Obersnel
    Skrad – Željko Grgurić
    Viškovo – Sanja Udović
    Vrbnik – Vlado Šušak
    Vrbovsko – Anđelka Mamula (zamjenica gradonačelnika iz reda nacionalne manjine)
    Vrbovsko – Marijan Rački

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Donji Kukuruzari
    LISTA – Dvor
    LISTA – Glina
    LISTA – Hrvatska Dubica
    LISTA – Hrvatska Kostajnica
    LISTA – Jasenovac
    LISTA – Kutina
    LISTA – Lekenik
    LISTA – Majur
    LISTA – Martinska Ves
    LISTA – Petrinja
    LISTA – Popovača
    LISTA – Sisačko-moslavačka županija
    LISTA – Sisak
    LISTA – Sunja
    LISTA – Topusko
    LISTA – Velika Ludina

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Donji Kukuruzari
    LISTA – Dvor
    LISTA – Glina
    LISTA – Hrvatska Dubica
    LISTA – Hrvatska Kostajnica
    LISTA – Jasenovac
    LISTA – Kutina
    LISTA – Lekenik
    LISTA – Majur
    LISTA – Martinska Ves
    LISTA – Petrinja
    LISTA – Popovača
    LISTA – Sisačko-moslavačka županija
    LISTA – Sisak
    LISTA – Sunja
    LISTA – Topusko
    LISTA – Velika Ludina

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DVOR – Vladimir Bartolović
    GLINA – Franjo Glušac
    HRVATSKA DUBICA – Mile Kesonja (zastupnik iz redova srpske nacionalne manjine)
    HRVATSKA DUBICA – Snježana Tepić
    HRVATSKA KOSTAJNICA – Milena Grbić (zamjenica iz redova srpske nacionalne manjine)
    KUTINA – Andrija Rudić
    LEKENIK – Nikola Sovina
    MARTINSKA VES – Jurica Kahlina
    PETRINJA – Svjetlana Lazić
    POPOVAČA – Saša Jagarčec
    SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA – Zdenko Vahovec
    SISAK – Kristina Ikić Baniček
    SUNJA – Dalibor Medved
    SUNJA – Dušan Šipov (zamjenik iz redova srpske nacionalne manjine)
    VELIKA LUDINA – Tomislav Bišćan

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DVOR – Vladimir Bartolović
    GLINA – Franjo Glušac
    HRVATSKA DUBICA – Mile Kesonja (zastupnik iz redova srpske nacionalne manjine)
    HRVATSKA DUBICA – Snježana Tepić
    HRVATSKA KOSTAJNICA – Milena Grbić (zamjenica iz redova srpske nacionalne manjine)
    LEKENIK – Nikola Sovina
    MARTINSKA VES – Jurica Kahlina
    POPOVAČA – Saša Jagarčec
    PETRINJA – Svjetlana Lazić
    SUNJA – Dalibor Medved
    SUNJA – Dušan Šipov (zamjenik iz redova srpske nacionalne manjine)

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    KUTINA – Andrija Rudić
    SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA – Zdenko Vahovec
    SISAK – Kristina Ikić Baniček

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    KUTINA – Andrija Rudić
    SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA – Zdenko Vahovec
    SISAK – Kristina Ikić Baniček
    VELIKA LUDINA – Tomislav Bišćan

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Sisačko-moslavačka županija – Zdenko Vahovec
    Dvor – Vladimir Bartolović
    Glina – Franjo Glušac
    Hrvatska Dubica – Mile Kesonja (zastupnik iz redova srpske nacionalne manjine)
    Hrvatska Dubica – Snježana Tepić
    Hrvatska Kostajnica – Milena Grbić (zamjenica iz redova srpske nacionalne manjine)
    Kutina – Andrija Rudić
    Martinska Ves – Jurica Kahlina
    Petrinja – Svjetlana Lazić
    Popovača – Saša Jagarčec
    Sisak – Kristina Ikić Baniček
    Sunja – Dalibor Medved
    Sunja – Dušan Šipov (zamjenik iz redova srpske nacionalne manjine)
    Velika Ludina – Tomislav Bišćan

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Baška Voda
    LISTA – Bol
    LISTA – Brela
    LISTA – Dugi Rat
    LISTA – Dugopolje
    LISTA – Gradac
    LISTA – Hvar
    LISTA – Jelsa
    LISTA – Kaštela
    LISTA – Klis
    LISTA – Komiža
    LISTA – Makarska
    LISTA – Marina
    LISTA – Milna
    LISTA – Nerežišća
    LISTA – Okrug
    LISTA – Omiš
    LISTA – Podgora
    LISTA – Podstrana
    LISTA – Postira
    LISTA – Pučišća
    LISTA – Seget
    LISTA – Sinj
    LISTA – Solin
    LISTA – Split
    LISTA – Splitsko-dalmatinska županija
    LISTA – Stari Grad
    LISTA – Sućuraj
    LISTA – Supetar
    LISTA – Sutivan
    LISTA – Šolta
    LISTA – Trilj
    LISTA – Trogir
    LISTA – Tučepi
    LISTA – Vrgorac

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Baška Voda
    LISTA – Bol
    LISTA – Brela
    LISTA – Dugi Rat
    LISTA – Dugopolje
    LISTA – Gradac
    LISTA – Hvar
    LISTA – Jelsa
    LISTA – Kaštela
    LISTA – Klis
    LISTA – Komiža
    LISTA – Makarska
    LISTA – Marina
    LISTA – Milna
    LISTA – Nerežišća
    LISTA – Okrug
    LISTA – Omiš
    LISTA – Podgora
    LISTA – Podstrana
    LISTA – Postira
    LISTA – Pučišća
    LISTA – Seget
    LISTA – Sinj
    LISTA – Solin
    LISTA – Split
    LISTA – Splitsko-dalmatinska županija
    LISTA – Stari Grad
    LISTA – Sućuraj
    LISTA – Supetar
    LISTA – Sutivan
    LISTA – Šolta
    LISTA – Trilj
    LISTA – Trogir
    LISTA – Tučepi
    LISTA – Vrgorac

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BOL – Tihomir Marinković
    BRELA – Ivo Šodan
    DUGI RAT – Bernardin Petrić
    DUGOPOLJE – Zvonko Kardum
    GRADAC – Matko Burić
    HVAR – Rino Budrović
    JELSA – Nikša Peronja
    KAŠTELA – Matko Kuzmanić
    KLIS – Smiljana Mihovilović
    KOMIŽA – Tonka Ivčević
    MAKARSKA – Tonći Bilić
    MARINA – Ante Rinčić
    MILNA – Frane Lozić
    PODGORA – Zoran Radonić
    SEGET – Ante Projić
    SINJ – Ante Milanović
    SOLIN – Mario Jaman
    SPLIT – Aida Batarelo
    SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA – Arsen Bauk
    STARI GRAD – Perislav Petrić
    SUĆURAJ – Ivan Radovančić
    SUPETAR – Ivana Marković
    TROGIR – Ante Bilić
    TUČEPI – Katica Visković

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BRELA – Ivo Šodan
    DUGI RAT – Bernardin Petrić
    DUGOPOLJE – Zvonko Kardum
    GRADAC – Matko Burić
    JELSA – Nikša Peronja
    KAŠTELA – Matko Kuzmanić
    KLIS – Smiljana Mihovilović
    KOMIŽA – Tonka Ivčević
    MARINA – Ante Rinčić
    PODGORA – Zoran Radonić
    SEGET – Ante Projić
    SINJ – Ante Milanović
    SOLIN – Mario Jaman
    SPLIT – Aida Batarelo
    SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA – Arsen Bauk
    STARI GRAD – Perislav Petrić
    SUĆURAJ – Ivan Radovančić
    SUPETAR – Ivana Marković
    TUČEPI – Katica Visković

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BOL – Tihomir Marinković
    HVAR – Rino Budrović
    MAKARSKA – Tonći Bilić
    TROGIR – Ante Bilić

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BOL – Tihomir Marinković
    HVAR – Rino Budrović
    MAKARSKA – Tonći Bilić
    MILNA – Frane Lozić
    TROGIR – Ante Bilić

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Splitsko-dalmatinska županija – Arsen Bauk
    Bol – Tihomir Marinković
    Brela – Ivo Šodan
    Dugi Rat – Bernardin Petrić
    Dugopolje – Zvonko Kardum
    Gradac – Matko Burić
    Hvar – Rino Budrović
    Jelsa – Nikša Peronja
    Kaštela – Matko Kuzmanić
    Klis – Smiljana Mihovilović
    Komiža – Tonka Ivčević
    Makarska – Tonći Bilić
    Marina – Ante Rinčić
    Milna – Frane Lozić
    Podgora – Zoran Radonić
    Seget – Ante Projić
    Sinj – Ante Milanović
    Solin – Mario Jaman
    Split – Aida Batarelo
    Stari Grad – Perislav Petrić
    Sućuraj – Ivan Radovančić
    Supetar – Ivana Marković
    Tučepi – Katica Visković

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Breznica
    LISTA – Ivanec
    LISTA – Jalžabet
    LISTA – Klenovnik
    LISTA – Ludbreg
    LISTA – Ljubeščica
    LISTA – Novi Marof
    LISTA – Petrijanec
    LISTA – Sračinec
    LISTA – Sveti Đurđ
    LISTA – Varaždin
    LISTA – Vidovec

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Breznica
    LISTA – Ivanec
    LISTA – Jalžabet
    LISTA – Klenovnik
    LISTA – Ludbreg
    LISTA – Ljubeščica
    LISTA – Novi Marof
    LISTA – Petrijanec
    LISTA – Sračinec
    LISTA – Sveti Đurđ
    LISTA – Varaždin
    LISTA – Vidovec

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BREZNICA – Nikola Podoljnjak
    IVANEC – Daniel Vlaisavljević
    JALŽABET – Vladimir Levak
    KLENOVNIK – Slavko Cerovčec
    LUDBREG – Dubravko Bilić
    NOVI MAROF – Mladen Smoljanec
    PETRIJANEC – Željko Posavec
    SRAČINEC – Branko Leskovar
    SVETI ĐURĐ – Zlatko Sinković
    VARAŽDIN – Alen Kišić

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BREZNICA – Nikola Podoljnjak
    IVANEC – Daniel Vlaisavljević
    JALŽABET – Vladimir Levak
    LUDBREG – Dubravko Bilić
    NOVI MAROF – Mladen Smoljanec
    SRAČINEC – Branko Leskovar
    SVETI ĐURĐ – Zlatko Sinković

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    KLENOVNIK – Slavko Cerovčec
    PETRIJANEC – Željko Posavec
    VARAŽDIN – Alen Kišić

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    KLENOVNIK – Slavko Cerovčec
    PETRIJANEC – Željko Posavec
    VARAŽDIN – Alen Kišić

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Breznica – Nikola Podoljnjak
    Ivanec – Daniel Vlaisavljević
    Jalžabet – Vladimir Levak
    Klenovnik – Slavko Cerovčec
    Ludbreg – Dubravko Bilić
    Novi Marof – Mladen Smoljanec
    Petrijanec – Željko Posavec
    Sračinec – Branko Leskovar
    Sveti Đurđ – Zlatko Sinković
    Varaždin – Alen Kišić

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Čačinci
    LISTA – Čađavica
    LISTA – Lukač
    LISTA – Mikleuš
    LISTA – Nova Bukovica
    LISTA – Orahovica
    LISTA – Pitomača
    LISTA – Slatina
    LISTA – Sopje
    LISTA – Suhopolje
    LISTA – Špišić Bukovica
    LISTA – Virovitica
    LISTA – Virovitičko – podravska županija
    LISTA – Voćin
    LISTA – Zdenci

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Čačinci
    LISTA – Čađavica
    LISTA – Lukač
    LISTA – Mikleuš
    LISTA – Nova Bukovica
    LISTA – Orahovica
    LISTA – Pitomača
    LISTA – Slatina
    LISTA – Sopje
    LISTA – Suhopolje
    LISTA – Špišić Bukovica
    LISTA – Virovitica
    LISTA – Virovitičko – podravska županija
    LISTA – Voćin
    LISTA – Zdenci

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    ČAČINCI – Ivan Jerbić
    MIKLEUŠ – Alen Mazalica
    NOVA BUKOVICA -Tomislav Bračun
    ORAHOVICA – Radoje Medenica
    PITOMAČA – Danijel Bijuk
    SLATINA – Denis Ostrošić
    SOPJE – Danijel Hrgović
    SUHOPOLJE – Damir Keleković
    VIROVITICA – Dražen Kurečić
    VOĆIN – Marjan Djordjević

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    ČAČINCI – Ivan Jerbić
    MIKLEUŠ – Alen Mazalica
    NOVA BUKOVICA -Tomislav Bračun
    ORAHOVICA – Radoje Medenica
    PITOMAČA – Danijel Bijuk
    SOPJE – Danijel Hrgović
    SUHOPOLJE – Damir Keleković
    VIROVITICA – Dražen Kurečić
    VOĆIN – Marjan Djordjević

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    SLATINA – Denis Ostrošić

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    SLATINA – Denis Ostrošić

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Čačinci – Ivan Jerbić
    Mikleuš – Alan Mazalica
    Nova Bukovica – Tomislav Bračun
    Orahovica – Radoje Medenica
    Pitomača – Danijel Bijuk
    Slatina – Denis Ostrošić
    Sopje – Danijel Hrgović
    Suhopolje – Damir Keleković
    Virovitica – Dražen Kurečić
    Voćin – Marjan Djordjević

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Babina Greda
    LISTA – Bogdanovci
    LISTA – Bošnjaci
    LISTA – Cerna
    LISTA – Drenovci
    LISTA – Gunja
    LISTA – Ilok
    LISTA – Ivankovo
    LISTA – Jarmina
    LISTA – Nijemci
    LISTA – Otok
    LISTA – Stari Mikanovci
    LISTA – Tordinci
    LISTA – Trpinja
    LISTA – Vinkovci
    LISTA – Vođinci
    LISTA – Vukovar
    LISTA – Vukovarsko-srijemska županija
    LISTA – Županja

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Babina Greda
    LISTA – Bogdanovci
    LISTA – Bošnjaci
    LISTA – Cerna
    LISTA – Drenovci
    LISTA – Gunja
    LISTA – Ilok
    LISTA – Ivankovo
    LISTA – Jarmina
    LISTA – Nijemci
    LISTA – Otok
    LISTA – Stari Mikanovci
    LISTA – Tordinci
    LISTA – Trpinja
    LISTA – Vinkovci
    LISTA – Vođinci
    LISTA – Vukovar
    LISTA – Vukovarsko-srijemska županija
    LISTA – Županja

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BABINA GREDA – Josip Krnić
    BOGDANOVCI – Andreja Magoč
    GUNJA – Zlatko Josić
    STARI MIKANOVCI – Mario Milinković
    TORDINCI – Željko Matanović
    TRPINJA – Nebojša Kojić
    VINKOVCI – Marija Bekavac
    VOĐINCI – Ivan Grdenić
    VUKOVAR – Goran Bošnjak
    VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA – Zlatko Cegledi

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BABINA GREDA – Josip Krnić
    BOGDANOVCI – Andreja Magoč
    GUNJA – Zlatko Josić
    STARI MIKANOVCI – Mario Milinković
    TORDINCI – Željko Matanović
    TRPINJA – Nebojša Kojić
    VINKOVCI – Marija Bekavac
    VOĐINCI – Ivan Grdenić
    VUKOVAR – Goran Bošnjak
    VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA – Zlatko Cegledi

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Vukovarsko-srijemska županija – Zlatko Cegledi
    Babina Greda – Josip Krnić
    Bogdanovci – Andreja Magoč
    Gunja – Zlatko Josić
    Stari Mikanovci – Mario Milinković
    Tordinci – Željko Matanović
    Trpinja – Nebojša Kojić
    Vinkovci – Marija Bekavac
    Vođinci – Ivan Grdenić
    Vukovar – Goran Bošnjak

    1. LISTA
    1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Bistra
    LISTA – Brckovljani
    LISTA – Brdovec
    LISTA – Dubrava
    LISTA – Dugo Selo
    LISTA – Farkaševac
    LISTA – Gradec
    LISTA – Ivanić Grad
    LISTA – Jakovlje
    LISTA – Jastrebarsko
    LISTA – Klinča Sela
    LISTA – Kloštar Ivanić
    LISTA – Križ
    LISTA – Luka
    LISTA – Marija Gorica
    LISTA – Orle
    LISTA – Preseka
    LISTA – Pušća
    LISTA – Rakovec
    LISTA – Rugvica
    LISTA – Samobor
    LISTA – Stupnik
    LISTA – Sveti Ivan Zelina
    LISTA – Sveta Nedelja
    LISTA – Velika Gorica
    LISTA – Vrbovec
    LISTA – Zagrebačka županija
    LISTA – Zaprešić

    1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    LISTA – Brckovljani
    LISTA – Brdovec
    LISTA – Dubrava
    LISTA – Dugo Selo
    LISTA – Farkaševac
    LISTA – Gradec
    LISTA – Ivanić Grad
    LISTA – Jakovlje
    LISTA – Jastrebarsko
    LISTA – Klinča Sela
    LISTA – Kloštar Ivanić
    LISTA – Križ
    LISTA – Luka
    LISTA – Marija Gorica
    LISTA – Orle
    LISTA – Preseka
    LISTA – Pušća
    LISTA – Rakovec
    LISTA – Rugvica
    LISTA – Samobor
    LISTA – Stupnik
    LISTA – Sveti Ivan Zelina
    LISTA – Sveta Nedelja
    LISTA – Velika Gorica
    LISTA – Vrbovec
    LISTA – Zagrebačka županija
    LISTA – Zaprešić

    2. KANDIDATI
    2.1. – 1. KRUG
    2.1.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BRCKOVLJANI – Ines Kovačević
    BRDOVEC – Alen Prelec
    DUBRAVA – Branimir Katalenac
    IVANIĆ GRAD – Pero Vržogić
    JAKOVLJE – Snježana Bužinec
    JASTREBARSKO – Zvonimir Novosel
    KLINČA SELA – Andrea Grdiša
    KLOŠTAR IVANIĆ – Željko Filipović
    KRIŽ – Ivana Posavec Krivec
    PRESEKA – Dragutin Schoplocher
    STUPNIK – Igor Klemenčić
    SVETA NEDELJA – Mario Čižmešija
    SVETI IVAN ZELINA – Vesna Bičak-Dananić
    VELIKA GORICA – Aleksandar Horvat
    VRBOVEC – Denis Kralj
    ZAPREŠIĆ – Danijel Saić

    2.1.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    BRDOVEC – Alen Prelec
    BRCKOVLJANI – Ines Kovačević
    IVANIĆ GRAD – Pero Vržogić
    JASTREBARSKO – Zvonimir Novosel
    KRIŽ – Ivana Posavec Krivec
    PRESEKA – Dragutin Schoplocher
    STUPNIK – Igor Klemenčić
    SVETA NEDELJA – Mario Čižmešija
    SVETI IVAN ZELINA – Vesna Bičak-Dananić

    2.2 – 2.KRUG
    2.2.1 FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DUBRAVA – Branimir Katalenac
    JAKOVLJE – Snježana Bužinec
    KLINČA SELA – Andrea Grdiša
    KLOŠTAR IVANIĆ – Željko Filipović
    VELIKA GORICA – Aleksandar Horvat
    VRBOVEC – Denis Kralj
    ZAPREŠIĆ – Danijel Saić

    2.2.2 ZAVRŠNA FINANCIJSKA IZVJEŠĆA
    DUBRAVA – Branimir Katalenac
    JAKOVLJE – Snježana Bužinec
    KLINČA SELA – Andrea Grdiša
    KLOŠTAR IVANIĆ – Željko Filipović
    VELIKA GORICA – Aleksandar Horvat
    VRBOVEC – Denis Kralj
    ZAPREŠIĆ – Danijel Saić

    2.3. OBJAVA PODATAKA O VLASTITIM SREDSTVIMA KANDIDATA
    Brckovljani – Ines Kovačević
    Brdovec – Alen Prelec
    Dubrava – Branimir Katalenac
    Ivanić Grad – Pero Vržogić
    Jakovlje – Snježana Bužinec
    Jastrebarsko – Zvonimir Novosel
    Klinča sela – Andrea Grdiša
    Kloštar Ivanić – Željko Filipović
    Križ – Ivana Posavec Krivec
    Preseka – Dragutin Schoplocher
    Stupnik – Igor Klemenčić
    Sveta Nedjelja – Mario Čižmešija
    Sveti Ivan Zelina – Vesna Bičak Dananić
    Velika Gorica – Aleksandar Horvat
    Vrbovec – Denis Kralj
    Zaprešić – Danijel Saić