Narodna koalicija predala DIP-u izborne liste za Hrvatski sabor

    Čelnici stranaka Narodne koalicije Zoran Milanović, Ivan Vrdoljak, Krešo Beljak i Silvano Hrelja predali su u srijedu, 3. kolovoza 2016., Državnom izbornom povjerenstvu liste kandidatkinja i kandidata za zastupnice i zastupnike u Hrvatskom saboru. 

    Kandidati i kandidatkinje za zastupnike i zastupnice u Hrvatskom saboru su:

    I. Izborna jedinica  

    1. Zoran Milanović
    2. Vesna Pusić
    3. Davor Bernardić
    4. Igor Dragovan
    5. Orsat Miljenić
    6. Siniša Varga
    7. Joško Klisović
    8. Melita Mulić
    9. Karolina Leaković
    10. Igor Kolman
    11. Stjepan Mesić
    12. Alen Prelec
    13. Sanja König
    14. Sanja Horvat Iveković

    II. Izborna jedinica

    1. Gordan Maras
    2. Stjepan Kožić
    3. Vedran Babić
    4. Kažimir Varda
    5. Gordana Sobol
    6. Milivoj Androlić
    7. Alen Čičak
    8. Anka Mrak Taritaš
    9. Vesna Jakas
    10. Mladen Madjer
    11. Dražen Pros
    12. Bojana Hribljan
    13. Hrvoje Košćec
    14. Josip Dekalić

    III. Izborna jedinica

    1. Siniša Hajdaš Dončić
    2. Predrag Štromar
    3. Stjepan Kovač
    4. Matija Posavec
    5. Mario Habek
    6. Marija Puh
    7. Marko Vešligaj
    8. Petra Novinščak
    9. Renata Potočnik
    10. Božica Makar
    11. Agata Cvitić
    12. Zvonimir Sabati
    13. Bernarda Topolko
    14. Milorad Batinić

    IV. Izborna jedinica

    1. Domagoj Hajduković
    2. Ivan Vrdoljak
    3. Ana-Marija Petin
    4. Tomislav Žagar
    5. Damir Tomić
    6. Sonja Kovač
    7. Sanja Bježančević
    8. Ivana Deskar
    9. Marko Bogatić
    10. Zvonko Pongrac
    11. Marija Ilić
    12. Mirjana Nedović
    13. Stjepan Čuraj
    14. Mirta Vlahović

    V. Izborna jedinica

    1. Zdravko Ronko
    2. Davor Vlaović
    3. Marta Luc-Polanc
    4. Predrag Matić
    5. Vinko Grgić
    6. Anica Birač
    7. Vera Bošnjak
    8. Biljana Gaća
    9. Emina Kolar Berbić
    10. Zvonimir Dragun
    11. Marinko Lukenda
    12. Josip Krnić
    13. Mirna Krajina Andričević
    14. Martina Vlašić

    VI. Izborna jedinica

    1. Mirando Mrsić
    2. Nenad Stazić
    3. Željko Lenart
    4. Goran Beus Richemberg
    5. Kristina Ikić Baniček
    6. Zoran Vasić
    7. Bojan Glavašević
    8. Ivo Jelušić
    9. Iva Prpić
    10. Ilija Ćorić
    11. Milenka Petrović Šekoranja
    12. Svjetlana Lazić
    13. Adelina Ivković
    14. Branimir Katalenec

    VII. Izborna jdinica

    1. Milanka Opačić
    2. Krešo Beljak
    3. Mihael Zmajlović
    4. Tomislav Saucha
    5. Damir Mateljan
    6. Saša Đujić
    7. Ivan Račan
    8. Natalija Bukovec Osmičević
    9. Kristijan Rajšel
    10. Josip Kasun
    11. Višnja Fortuna
    12. Sanja Udović
    13. Tomislav Stojak
    14. Vesna Nađ

    VIII. Izborna jedinica

    1. Željko Jovanović
    2. Peđa Grbin
    3. Silvano Hrelja
    4. Nada Turina Đurić
    5. Romana Jerković
    6. Ana Komparić Devčić
    7. Tanja Vrbat
    8. Dino Manestar
    9. Andrej Poropat
    10. Daniel Ferić
    11. Sandra Krpan
    12. Ada Damjanac
    13. Eni Šebalj
    14. Mirela Ahmetović

    IX. Izborna jedinica

    1. Ranko Ostojić
    2. Sabina Glasovac
    3. Ivan Klarin
    4. Franko Vidović
    5. Duško Vidov
    6. Nikola Maras
    7. Vlatka Duilo
    8. Vedran Kovačić
    9. Marija Alfirev
    10. Tonči Barada
    11. Hrvoje Račić
    12. Nensi Malbaša
    13. Milan Stojanov
    14. Irena Dragić

    X. Izborna jedinica

    1. Boris Lalovac
    2. Branko Grčić
    3. Arsen Bauk
    4. Darko Parić
    5. Davor Penić
    6. Srđan Gjurković
    7. Nikša Peronja
    8. Stipo Gabrić
    9. Olga Muratti
    10. Tonći Bilić
    11. Ivana Marković
    12. Tonka Ivčević
    13. Klement Bašić
    14. Ljubica Brailo